Lørdag 2. juli: Rolig dag på leir

Idag har vi hatt en ”vanlig” dag med faste aktiviteter her på Frambu, og selv om været ikke har holdt seg like bra ute med skifte mellom regn og sol, så har humøret vært på topp inne.
6-Daniel-og-fisken
Fiskelykke

På formiddagen lagde gul gruppe film, svart gruppe fikk gitt ut avisa ”Blackmail” og orange gruppe koste seg med gruppas dag. Blå gruppe var på spennende skattejakt og fant enda en nøkkel til den store skattekisten, mens bassenget ble fylt til randen med lek og moro av rød gruppe! Grønn gruppe brukte dagen til å forberede underholdning, som ble mottatt med stormende jubel og stemning opp til taket på kvelden!

Utpå ettermiddagen samlet hele leiren seg på sletta og grillet – masse mette og glade barn!

Og i morgen kommer vi nok til å få se enda gladere barn for da er det klart for noe som vi tror alle på leir har gledet masse til - nemlig TUSENFRYD!

Spente hilsener fra Hanne og Kristine


6-Fettere-heller-vann
Fettere på leir
6-grillfest
Grillfest
6-Isabell-og-Ingalill
Venninner på sletta
6-Liv-Ellen-koser-seg-i-hkø
Kos i hengekøya
Publisert: 4. juli 2005 av Mona K. Haug
Sist endret 18. mai 2006 av Kari Hagen



Utskrift fra www.frambu.no